До дня Конституції України на урочистому заході у Маріїнсьмоу палаці «Асамблея ділових кіл» відзначила найкращі підприємства України. Компанія «МАКАУДИТСЕРВІС» отримала звання «Найкраще підприємство України у галузі облік і аудит». Особисту нагороду за досягнення лідерських позицій в управлінні підприємством та вагомий особистий внесок у суспільно-економічний розвиток України отримав Генеральний директор «МАКАУДИТСЕРВІС» Замай Олег Олегович у вигляді ордену «Лідер України».

Асамблея ділових кіл (АДК) – міжнародна громадська організація провідних промисловців, бізнесменів, діячів освіти, науки і культури, журналістів. Заснована I Конгресом ділових, наукових і творчих кіл України в грудні 1998 року. Підтримана Президентом і Урядом України. У 2003-му, після підписання в Лондоні Хартії про співпрацю з Європейською Бізнес Асамблеєю (Великобританія), Асамблея ділових кіл отримала статус «міжнародної».

В даний час АДК є дочірньою структурою Європейської Бізнес Асамблеї і здійснює свою діяльність під її патронатом в 65 країнах світу.

Своєю місією АДК вважає консолідацію зусиль лідерів в професійних сферах діяльності для розвитку міжнародного співробітництва.