Аудиторська компанія “МАКАУДИТСЕРВІС” в місті Київ стала фіналістом конкурсу «Найякісніші товари та послуги року»!
Аудиторська компанія “МАКАУДИТСЕРВІС” – видатний провайдер послуг фінансового аутсорсинга в Україні, що існує на ринку більше 20 років! .
Упродовж багатьох років основним і єдиним напрямом діяльності компанії є аудиторські і бухгалтерські послуги.
Багаторічна стабільна репутація високопрофесійної, надійної, компанії дозволяє говорити про досягнення високого рівня розвитку, який став наслідком регулярного підвищення кваліфікації і рівня знань фахівців Компанії. Тут гарантують конфіденційний характер взаємодії зі своїми клієнтами і несуть відповідальність за результати своєї роботи узгоджено професійним стандартам, законодавчим і нормативним вимогам.
З часом кількість і якість клієнтів Компанії збільшилася, а професіоналізм фахівців компанії зріс.Усі клієнти “МАКАУДИТСЕРВІС” упевнені, що пропоновані рішення, будуть цікаві і актуальні для бізнесу, а відповідальний підхід до рішення поставлених завдань і професіоналізм, послужить для довгострокової і взаємної співпраці.
Компанія Знак Якості нагородила керівника Замай Олега Олеговича почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили Аудиторській компанії “МАКАУДИТСЕРВІС” штамп «Гарантія Якості»!

З перемогою в конкурсі! Нових успіхів!
Грамотних рішень поставлених завдань!
Нехай везіння буде вам опорою,
Щоб вітали скоро з новою перемогою!